Trenuj z położną

Strona i autorski program treningowy „Trenuj z położną” powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie kobiet, trenerów, położnych i osób pracujących z kobietami w okresie okołoporodowym aktywnością fizyczną w tym specyficznym okresie. Ma na celu propagowanie przede wszystkim bezpiecznej aktywności fizycznej kobiet w ciąży, świadome przygotowanie do porodu i przejście przez okres ciążowy oraz bezpieczne podejmowanie przez młode mamy ćwiczeń fizycznych po porodzie z uwzględnieniem świadomej i celowej pracy z ciałem.

Strona i autorski program treningowy „Trenuj z położną” powstał w odpowiedzi na małe jak dotąd zainteresowanie i wiedzę trenerów, położnych i osób pracujących z kobietami w okresie okołoporodowym z zakresu świadomej i celowej w tym specyficznym okresie pracy z ciałem. Ma na celu propagowanie przede wszystkim bezpiecznej aktywności fizycznej kobiet w ciąży, świadome przygotowanie do porodu i przejście przez okres ciążowy oraz bezpieczne podejmowanie przez młode mamy ćwiczeń fizycznych po porodzie.

Patrycja Glińska 

Patrycja Glińska 

Położna specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, edukatorka ds. laktacji, instruktorka fitness, instruktorka aktywności ruchowej kobiet w ciąży i po porodzie, specjalistka rehabilitacji okołoporodowej – szkolenia akredytowanego przez PTUG, terapeutka blizn. Od 2015 roku jestem pierwszą i jedyną położną w Białymstoku z taką ofertą skierowaną do kobiet w okresie okołoporodowym (istotna informacja, ze względu na plagiat strony).

 

6 lat

Doświadczenia trenerskiego

100 %

Zadowolonych podopiecznych

6 lat

Doświadczenia zawodowego

2000 h +

Zrealizowanych treningów

30 +

Odbytych szkoleń

Poznaj historię treningu z położną!

Poznaj historię treningu z położną!

Autorski trening powstał z połączenia wykształcenia, pasji oraz niszy na rynku. „Trenuj z położną” to innowacyjna koncepcja, polecana przez lekarzy ginekologów, położne, fizjoterapeutów oraz inne mamy, które już wielokrotnie się przekonały, że można dobrze czuć się w ciąży dzięki aktywności fizycznej.
Prowadząc ćwiczenia dla kobiet w ciąży, stykając się z ich potrzebami i odczuciami zauważyłam, że moje ćwiczenia im pomagają zarówno czuć się dobrze w ciąży jak i eliminują wiele dolegliwości oraz że potrzebne jest stworzenie specjalnego treningu wzbogaconego o praktyczną wiedzę położnej.
Chciałam dać przyszłym i obecnym mamom możliwość nie tylko zwykłego treningu ale treningu ukierunkowanego na przygotowanie do okresu okołoporodowego.

 

 

 

Trenuj z położną

Trenuj z położną

„Trenuj z położną” to nie tylko bezpieczne treningi oparte o wiedzę trenerską i położniczą prowadzącej, najnowsze zalecenia i rekomendacje medyczne ale również holistyczne podejście do kobiet w ciąży i po porodzie, opieka okołoporodowa, przygotowanie do porodu, rehabilitacja poporodowa, poradnictwo laktacyjne oraz liczne warsztaty i eventy. 

Opinie

Opinie

W końcu na Białostockim rynku pojawiły się zajęcia dedykowane kobietom w ciąży, które są prawdziwymi treningami! Profesjonalizm i zaangażowanie Patrycji sprawiają, że są to zajęcia nie tylko trenujące nasze ciała ale i umysły, przygotowując nas do nowej roli jaką jest bycie mamą ?
Ania

Współpracuję z Panią Patrycją już od kilku lat. Z pełnym zaufaniem kieruję pacjentki na przygotowanie do porodu zarówno fizycznie jak i merytorycznie. Wiele pacjentek było nastawionych bardzo negatywnie, gdzie nie dawały sobie szans, żeby urodzić drogami i siłami natury. Pani Patrycja to zmieniła, czego skutkiem był poród, a z relacji pacjentek – nic ich nie zaskoczyło. Liczę, że nasza współpraca będzie wciąż tak dobrze się układać.

Ginekolog Białystok

Patrycja Glińska zajęcia prowadzi profesjonalnie, z dużą dozą energii i pozytywnych emocji ? To znakomita trenerka, zawsze udzielająca merytorycznych i praktycznych porad oraz odpowiedzi! Zajęcia fitness pozwalają nie tylko utrzymać świetną kondycję w ciąży, ale też poznać swoje ciało (np. mięśnie dna miednicy) i szybciej i zdrowiej wrócić do formy po porodzie. Zdecydowanie polecam zajęcia i współpracę!

Emilia

Polecam wszystkim przyszłym mamom! Będąc w ciąży zajęcia nie tylko wspomagały utrzymanie dobrej kondycji, przygotowywały do porodu, ale co najważniejsze były wsparciem i możliwością wymiany doświadczeń zarówno z innymi mamami jak i z cudowną położną! Do zobaczenia następnym razem laughing

Monika

Ćwiczenia z Patrycją to przede wszystkim świetna pomoc przy wszystkich ciążowych dolegliwościach jak bóle kręgosłupa, puchnące nogi, złe samopoczucie. To też wspaniała okazja na spędzenie czasu z innymi kobietami w ciąży – każda przyszła mama to doceni. Patrycja to także skarbnica wiedzy we wszystkich ciążowo-porodowo-połogowych sprawach.
Polecam polecam polecam !!!

Agata

Zajęcia „Trenuj z położną” dały mi świetne samopoczucie podczas trwania ciąży, zmniejszenie ciążowych dolegliwości. Spora dawka wiedzy na temat przygotowania do porodu oraz pozytywna energia bijąca od Patrycji. Bardzo się cieszę, że zajęcia towarzyszyły mi podczas ciąży i jestem przekonana że to dzięki nim tak szybko stanęłam na nogi po porodzie. Dodatkowo okazały się mega motywacja do powrotu formy po urodzeniu synka. Patrycja dziękuję!

Monika

Z czystym sumieniem polecam Trenuj z położną! ? Świetna opcja na aktywność w ciąży i powrót do aktywności po porodzie. Patrycja wkłada dużo serca i mnóstwo energii w zajęcia, które podparte są solidną wiedzą, to się czuje ??naprawdę warto! W kolejnej ciąży napewno dołączę ?

Justyna

Miałam przyjemność ćwiczyć w szkole rodzenia, ogólnie wszystkie zajęcia były super, ale z Patrycją dawały okazję na większą dawkę ruchu i poczucie pracujących mięśni. Aktywność fizyczna w ciąży jest bardzo ważna i jak widać może dać niezły wycisk co potem owocuje szybkim i nawet prawie bezbolesnym porodem ? Polecam!

Ola

Wśród wszystkich ćwiczeń w Szkole Rodzenia najciekawsze były zajęcia z Panią Patrycją ? Przede wszystkim różnorodne i nie nudne ? zawsze miała do pokazania coś nowego i czymś fajnym nas zaskakiwała. A w międzyczasie można było z nią porozmawiać o wszystkim, co przyszłą mamę ciekawi bądź martwi. Jednym słowem: polecam! ?

Agnieszka

Chodziłam na zajęcia w szkole rodzenia. Po zajęciach z Patrycją, czułam, że żyję! Nie były to jakieś krążenia stóp i dłoni. To były ćwiczenia, po których czułam, że nie jestem wielorybem. To było zawsze dobre zmęczenie. Patrycja pokazała jak wiele różnych ćwiczeń można robić w ciąży. Polecam!

Barbara

Sprawdź co u mnie na Instagram’ie

Sprawdź co u mnie na Instagram’ie